Machine van de het Materiaal de Mobiele Röntgenstraal van de frequentie32kw Röntgenstraal met 19inch-Touch screen
Productomschrijving:
NDT het radiografische testen is het niet-destructieve testen (NDT) die röntgenstraal gebruikt om de interne structuur van sommige materialen te onderzoeken. De termijn NDT betekent het niet destructieve testen. Dit type van het testen wordt vaak gebruikt in de productie en de ruimtevaartindustrieën. NDT Röntgenstraal het testen kan worden gebruikt om een verscheidenheid van verschillende gebreken, met inbegrip van barsten, poreusheid, en opneming te ontdekken.
Productdetails:
punt | waarde |
Plaats van Oorsprong | China |
Merknaam | GREENLIFE |
ModelNumber | XM101J |
Krachtbron | Elektrisch |
Garantie | 1 jaar |
De naverkoopdienst | Online technische ondersteuning |
Materiaal | Metaal |
Houdbaarheid | 1years |
Kwaliteitscertificering | CCC |
Instrumentenclassificatie | Klasse II |
Veiligheidsnorm | GB15979-2002 |
Naam | mobiel Röntgenstraalmateriaal |
Model | XM101J |
Machtsoutput | 32KW |
Thermische capaciteit | 900KJ |
Buisvoltage | 40~150KV (interval 1KV) |
mAs | 1~630mAs |
Omschakelaarsfrequentie | 40KHz |
Röntgenstraalbuis | Roterende anode |
Nadruk | 0.6/1.2mm |
Voeding | 220V±10%/50Hz±1Hz |
Technische bijstand & na de dienst:
U kunt het eenvoudige probleem volgens ons Handboek van de Gebruiker & de Diensthandboek (slechts een deel van medisch materiaal met de Diensthandboek) oplossen. Wij kunnen u inspectiemethode, oplossing & technische ondersteuning in 2 werkdagen geven nadat u ons uw probleem terugkoppelt verzendt.
FAQ:
1.Delivery/levertijd:
Ongeveer 1-15 dagen volgens uw hoeveelheid of verzoek.
2. Garantie:
1 jaar voor machine. Als om het even welke vervangstukken beschadigd zijn omdat onze kwaliteit in garantie, wij vervangstukken naar u kostenloos zullen verzenden. Als
de machine moet in onze fabriek worden hersteld omdat onze kwaliteitsreden in garantie, u de machine volgens onze terugkeermethode kan terugkeren. Dan zullen wij zullen het naar u kostenloos herstellen en verzenden.
3. Steekproeven:
Ja, kunnen wij u kostenloos leveren de steekproeven of aan kortingsprijs, zou u de vracht moeten dragen.
4. Douane-merk:
Ja, keuren wij douane-Make/OEM/ODM goed.
Wij kunnen zijde uw embleem op het product drukken, drukken uw bedrijfsinformatie op het naambord/kleurenvak/pakketkarton.
5. Goede serviceteam:
Wij hebben het team van de 2 personendienst om u te dienen samen, zodat kunnen wij (verzend prijs en catalogus) u op om het even welk ogenblik aanbieden.